10 KM PÕHIJOOKS

Eesti meeleolukaim jooksupidu!

Tegu on E-Lux Peetri Jooksu põhidistantsiga, mis on ühtlasi ka populaarseim osalejate arvult. Sellel distantsil võetakse aega, selgitatakse paremusjärjestust ja autasustatakse parimaid, ent mõistagi võib ka omas tempos rahulikult kõndima tulla. Ja põhjust selleks on, sest rajal ootab 10 meeleolupunkti, mis asetsevad iga 450 m järel! Esinevad bändid, diskorid, tantsutüdrukud, kaasa elavad rõõmsameelsed vabatahtlikud ja teised osalejad!

Kui oled natukenegi trenni teinud, või muidu tubli, liikuv ja hakkaja, siis möödub 10 km nagu naksti. Eriti veel meeleolupunktist meeleolupunkti kulgedes, kus tekib tunne nagu liiguks muusikafestivalil! Niipea kui ühe bändi muusika vaibub, hakkab eest kostuma juba järgmine üllatus!

Kui oled aga natuke rohkem trenni teinud, siis on 10 km distants suurepäraseks võimaluseks isikliku rekordi püüdmiseks, sest rada on passistatud ja väga kiire!

PS! Mõeldes meie laste liigeste vastutustundlikule arendamisele, on 10 km distantsile lubatud tulla alates 16. eluaastast. Noorematel kui 16-aastastel lubatakse 10 km distantsile startida vaid lapsevanema kirjaliku loa alusel.

Igale 10 km osalejale on raju medal, auhinnabuffee ning emotsiooniderohke päev garanteeritud! #TunneEnnastVõitjana

REGISTREERU JOOKSULE