E-LUX PEETRI JOOKS

PÜHAPÄEV, 9. JUUNI 2024, PEETRI (PARGI TEE 6)

Distantsid

  • 10 km Laduks põhijooks & käimine
  • 5 km Ace Logistics Lastefond heategevusjooks & -käimine
  • 5 km noortejooks
  • 5 km Matkafy Linnatuur Peetris
  • 300 m lastejooksud
  • E-Lux Peetri Jooksu virtuaaldistants & -käimine

Ajakava

Palun pane tähele, et 2024 aasta ürituse ajakava ei ole veel avalik ning ajakavas tuleb põhjalikke muudatusi.

Rada

Lastejooksud

Parkimine ja ühistranspordiga kohaletulek

Võistlejatel palume parkida Peetri Selveri parklasse või ümberkaudsetele trassiga mittekattuvatele tänavatele lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest liikluskorraldusest, pidades meeles, et tänavaid ega hooviväravaid ei tohi kinni parkida.

Ühistranspordiga võistlusele tulijatel soovitame tulla Tallinnast bussiga nr. 121, väljudes peatuses Peetri Kool. Kui tulete bussiga number 2, siis tuleks väljuda Kaabli peatuses. Tulles aga bussiga number 162, tuleks väljuda Veski peatuses.

Osale virtuaaldistantsil

Tegu on distantsiga, mille pikkuse, jooksmise/käimise aja ning koha valid Sa ise ning just Sulle meelepärase! Liida näiteks oma igaõhtune jooksutiir E-Lux Peetri Jooksuga ning saa osaks vahvast E-Lux Peetri Jooksu fännklubist! Peetri Jooksu virtuaaljooksul ei peeta arvestust, st tulemusi üles laadima ei pea ning ühist protokolli virtuaaljooksjatest ei koostata, sest iga jooksja saab valida just talle meelepärase distantsi. Virtuaaljooksu pileti soetanutele saadetakse soovitud pakiautomaati E-Lux Peetri Jooksu täies hiilguses medal. Samuti pannakse pakki kaasa ka auhinnabuffee valikust tooteid, mida on võimalik pakiautomaadi XS suuruses kappi saata. Virtuaaljooksjate kingitused pannakse pakiautomaati 31.07.2023 ning eeldatav kohalejõudmise aeg on 1-3 päeva jooksul.

Tule vabatahtlikuks

Soovid kaasa lüüa Peetri jooksu korraldamisel - tule vabatahtlikuks. Otsime peamiselt vabatahtlikke joogipunktidesse, et võistlejad saaksid rajal kosutava vee või spordijoogi kiiresti ning meeleolukalt kätte, ning võistluskeskusesse võistlusmaterjale pakkima ning võistlejatele medalid jagama.

Vabatahtlike abi vajame:

  • 28.07 kl 16-20 ja 30.07 10-21 raja ehitustiimis
  • 29.07 kl 11-20 joogi -ja meeleolupunkti meeskond (15 in)
  • 29.07 kl 10-20 finišiala korraldamine (20 in)

Tööpäeva jooksul on puhkepausid ja kõigile vabatahtlikele lõunasöök

Võistluspäeval pakume vabatahtlikule ägedat ja toredat korraldajapäeva Eesti meeleolukaimal jooksuvõistlusel ning tänutäheks lõpetajakott.

Registreeru vabatahtlikuks