AUHINNAPROGRAMM KULLAPADA

Kullapada on Filter Temposarja auhinnaprogrammi, mille raames autasustame kõiki osalejaid, kes on finišeerunud sarja kõikidel etappidel. Hooajal 2023 saavad kõik Filter Kullapaja nominendid eridisainiga Kullapaja medali. Lisaks loositakse nominentide vahel välja eriauhindu. 
Kuidas osaleda? 
Osalemiseks tuleb läbida kõik Filter Temposarja etapid ühel ja samal alal - kas rattasõidus või jooksus. Arvesse lähevad vaid finišiprotokollis tulemusega fikseeritud osalemised. Registreeritud, kuid katkestatud või starti tulemata jäetud etapid arvesse ei lähe. Samuti kombineeritud osalemine, kus võistleja on mõnel etapil jooksnud, mõnel rattaga sõitnud, Kullapaja arvestusse ei kvalifitseeru.
 
Kas kõik saavad auhinna?
Jah, kõik saavad Kullapaja eridisainiga medali. Loosiauhinna saamine sõltub aga loosiõnnest.
 
Millal autasustatakse?
Kullapaja auhinnaprogrammi autasutamine toimub Filter Spordisarjade koondarvestuse auhinnatseremoonia raames. Autasustamisel osalemine on auhinna saamiseks kohustuslik. Juhul kui võistlejal autasustamisel osaleda pole võimalik, võib auhinda vastu võtma tulla tema treener või esindaja ent hilisemat auhindade väljastamist ei toimu.