Filter Temposarja võitja 2011 - Lasse Nõlvik!

Lasse võitis Filter Temposõidu Karikasarja hooajal 2011. Järgnevalt temaga 2012. oktoobris tehtud intervjuu.

Kui tähtsaks peate Filter Temposõidu Karikasarja üldvõitu oma senises karjääris - kas sarja esikoht mõjutas Teie karjääri kulgu?
Kõik võidud on mulle tähtsad, aga selle liigitaks üllatusvõiduks. Kuna rattasport ei ole minu töö, vaid suur hobi, siis ei saa rääkida karjäärist või selle mõjutustest.

Milline seik on Teile enim mällu sööbinud?
Kõik oli ühtmoodi tore, konkreetselt ühtegi hetke ma teiste seast esile ei tookski.

Kui tähelepanelikult jälgite Filter Temposõidu Karikasarja ümber toimuvat? Kas hoiate end sarja tegemistega aktiivselt kursis?
Kuivõrd osalen aktiivselt sarjas tänaseni, siis hoian ennast ikka asjadega kursis. Peamiselt teen seda Aerobike uudiskirja vahendusel, mis mu meilboksi potsatab.

Millises eluvaldkonnas end teostate ehk kuidas leiva lauale toote?
Igapäevaselt töötan firmas Overall Eesti AS, mis on keskendunud väljastus-, arhiveerimis- ja digifotograafia lahenduste pakkumisele ning arendamisele. Minu tegevusalaks on kontori väljastusseadmete ning laiformaatseadmete hooldus ja remont.
 
Kas ja miks soovitaksite tänastel noor- ja harrastussportlastel Filter Temposõidu Karikasarjas osaleda?
Kindlasti soovitaks seda sarja kõigile. Kuna temposõit on väga hea võistlus oma sportliku taseme testimiseks ja samas ka intensiivseks treeninguks. Soovitaks seda sarja kindlasti kõigile!
 
Teie sõnum rattarahvale!
Rattasõit on puhas rõõm :)