Filter Temposarja võitja 2012 - Karlo Aia!

Karlo Aia võitis Filter Temposarja hooajal 2012. Järgnevalt temaga sama aasta oktoobris tehtud intervjuu.

Kui tähtsaks peate Filter Temposõidu Karikasarja üldvõitu oma senises karjääris - kas sarja esikoht mõjutas Teie karjääri kulgu?
Kindlasti pean Filter Temposõidu Karikasarja tähtsaks. Jäin sellega ka ilmselt kellelegi silma ja kindlasti on see üks hea tulemus, mida oma CV-le lisada. Võita on alati hea.

Milline seik on Teile enim mällu sööbinud?
Kui Temposõidu Karikasarja silmas pidada, siis ilmselt Jüris peetud meeskonnasõit, kus ma sõitsin Timmo Jeretiga tiimide vastu. Sõitsime kenasti, kuid üks meeskond oli siiski 7 sekundit kiirem. See etapp jättis hea mälestuse.

Kui tähelepanelikult jälgite Filter Temposõidu Karikasarja ümber toimuvat? Kas hoiate end sarja tegemistega aktiivselt kursis?
Hooaja käigus hoian end väga kursis. Vaatasin trasse, lugesin uudiskirju ning külastasin tihti ka aerobike.ee veebilehte.

Millises eluvaldkonnas end teostate ehk kuidas leiva lauale toote?

Mind võib põhimõtteliselt ka töötuks nimetada - hetkel töötan Pärnu Kalevi Spordikoolis abitreenerina. Tegelen noortega ja katsun oma tarkusi edasi anda, niipalju kui mul neid on.

Kas ja miks soovitaksite tänastel noor- ja harrastussportlastel Filter Temposõidu Karikasarjas osaleda?
Kindlasti soovitaks noor- ja harrastussportlastel osaleda, kuna distantsid peaksid olema jõukohased nii noortele kui ka vanematele. Korraldus on tasemel ning sealt saab lahkuda ainult hea tujuga. Lisaks on Filter Temposõidu Karikasari ka heaks ettevalmistuseks hooaja sees, kuna etapid toimuvad nädala keskel ja saab teha hea lisavõistluse.

Teie sõnum rattarahvale!
Nautige sõitu, tehke trenni ja võistelge - siis tulevad ka tulemused! Kui ala meeldib, siis ei ole ka treeningud vastumeelsed, vaid lõbusad. Seega, nautige sõitu ja sellega kaasnevat head tervist.