UUENDUSED HOOAJAL 2024

Filter Temposari jätkub kuueetapilisena läbi terve suve

Neli esimest etappi toimuvad mais ja aprillis, kuid kaks on ka augustis. Jätkuvalt on kavas üks paarisstartidega ning üks meeskonnastartidega etapp.

 

Rullidistantsid

Lisaks ratta- ja jooksudistantsile toome sel hooajal neljale etapile juurde ka rulluisudistantsi, kus sarnaselt rattastartidega on eraldistardid ning stardiintervallid pooleminutilised. Nüüd on võimalus alustada ratta eraldistardiga, seejärel läbida jooksudistants ning startida rullirajale. Rullidistantsiga etapid on 22. mail Kiilis, 5. juunil Kose-Ristil, 12. juunil Viimsis ning 14. augustil Paldiskis.

 

Uued rajad Kose-Ristil ja Paldiskis

Usume endiselt, et igal aastal võiks olla vähemalt üks uus võistlusrada, kuid seekord on neid lausa kaks. Kose-Ristil saab võistelda vanal Tartu maanteel, Paldiskis seevastu just üsna hiljuti asfalteeritud uuel teel. 

 

Kullapaja programm jätkub, medali saab viimasel etapil Paldiskis

Kullapada on Filter Temposarja auhinnaprogrammi, mille raames autasustame kõiki osalejaid, kes on finišeerunud sarja kõikidel etappidel. Hooajal 2024 saavad kõik Filter Kullapaja nominendid eridisainiga Kullapaja medali, mille anname üle viimasel etapil Paldiskis finiššeerimisel. Lisaks loosime võistluse jooksul nominentide vahel välja eriauhindu.

 

Kahel alal osalejale soodustus jätkub

Muuda oma tempopäev mitmekülgsemaks ning osale Filter Temposarja mõlemal distantsil. Registreerudes samaaegselt samal etapil nii ratta- kui jooksudistantsile või ratta- ja rullidistantsile, on Sinu jooksu- või rullidistantsi registreerimistasu poole soodsam.

 

Esimene etapp juba 8. mail Sakus!

Kohtumiseni peatselt!